[smartslider3 slider=3]
Home » Wykończenie

Wykończenie


Wszystkie apartamenty będą oddawane w standardzie „pod klucz”, a klienci decydujący się na wynajem swojego apartamentu będą mogli zakupić wyposażenie w standardzie trzygwiazdkowego hotelu
. Komfort mieszkania i pobytu zapewni funkcjonalny i przestronny układ pomieszczeń oraz wysoki standard zastosowanych technologii i materiałów. Każdy apartament posiadał będzie przeszklony balkon lub taras zielony.

Apartamenty oferowane są w trzech standardach wykończenia:

Standard
Wybierając wykończenie standard mają Państwo do dyspozycji całkowicie wykończony apartament, w pełni zabudowaną kuchnię oraz pełną armaturę w łazience. Dodatkowo szafy systemowe według projektu (poniżej kilka przykładów, w celu zapoznania się z całą listą dostępnych produktów prosimy o kontakt mailowy)

 

Załącznik: STANDARD WYPOSAŻENIA


Standard Plus

Oferta standard plus, obejmuje całościowe wykończenie apartamentu włącznie ze sprzętem AGD, meblami (łóżka, szafy, etc.) jak i niezbędnym podstawowym wyposażeniem (zasłony, pościel, wyposażenie aneksu kuchennego etc.). Apartament wykończony w standardzie „pod wynajem” jest całkowicie przygotowany do przyjmowania gości.

 

                                

 

        

Zapisz

Zapisz